.

Program „Mistrzowie w drodze” to promocja mistrzowskiej jazdy w wykonaniu młodych kierowców – mistrzowskiej, bo bezpiecznej, bo zgodnej z przepisami, bo pokazującej szacunek dla innych uczestników ruchu drogowego, bo opartej na umiejętnościach nabywanych od instruktorów. Założeniem jest, by nowe pokolenie kierowców wkraczało na drogi z większą świadomością, ale przede wszystkim z większymi umiejętnościami, dlatego jednym z głównych filarów programu będą szkolenia z doskonalenia techniki jazdy.

Program rozpoczynamy od wyjątkowych spotkań z osobami, które właśnie dowiedziały się o zdanym egzaminie na prawo jazdy. W Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Gdańsku będziemy im gratulować i zapraszać do udziału w konkursie, który nie tylko ma angażować całe grupy osób wkraczających do świata kierowców, ale przede wszystkim dać im możliwość podniesienia swoich umiejętności. Wystarczy nagrać film promujący bezpieczną jazdę, przesłać go za pomocą formularza „Wyślij pracę” i czekać na decyzje jury. Autorzy najlepszych filmów wezmą udział w szkoleniach realizowanych na terenie Autodromu Pomorze w Pszczółkach. 

„Mistrzowie w drodze” to nowy projekt Grupy LOTOS i Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Partnerzy, przez ostatnie 6 lat edukowali i kreowali modę na poprawne zapinanie pasów i bezpieczne podróżowanie z dziećmi. Zachęcali uczestników ruchu drogowego, by nie tylko zmieniali swoje postawy społeczne, ale nieśli wiedzę o prawidłowym zapinaniu pasów i montażu fotelików w swoim otoczeniu. Teraz czas na podróż z młodymi kierowcami.

Kręć i wygrywaj

 Konkurs „Mistrzowie w drodze”