6. edycja LOTOS – Mistrzowie w pasach PIT STOP – punkt ekspercki na stacji LOTOS 25 lipca w Katowicach

Czy wiesz jak prawidłowo zapiąć pasy?
Czy wiesz jak bezpiecznie przewozić dziecko w foteliku?
Czy podróżując samochodem dbasz o bezpieczeństwo swoje i bliskich?

Odpowiedzi na te pytania wydają się bardzo proste. Jednak, okazuje się, że aż ponad 2/3 podróżujących nie zachowuje zasad bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

Uważasz, że Ciebie to nie dotyczy?

Twoją wiedzę w zakresie bezpiecznego podróżowania sprawdzi zatem nie kto inny, ale sam Mistrz! Kajetan Kajetanowicz, trzykrotny Mistrz Europy w Rajdach Samochodowych i zarazem ambasador kampanii „LOTOS- Mistrzowie w pasach” już 25 lipca w godz. 11.00-17.00 na stacji paliw LOTOS w Katowicach przy ul. Francuskiej 105 będzie udzielał cennych lekcji instruktażu poprawnego zapinania pasów oraz montażu fotelików dziecięcych.

W tym roku już po raz 6. eksperci kampanii „LOTOS – Mistrzowie w pasach” na stacjach paliw w całej Polsce sprawdzają, poprawiają, edukują i udzielają cennych wskazówek podróżującym po to, aby na naszych drogach i w naszych pojazdach zrobiło się w końcu bezpieczniej.

Dlaczego jest to tak ważne?

Zapinając pasy bezpieczeństwa, zarówno jako kierowca, jak i pasażer zmniejszasz ryzyko poważnych obrażeń. Jako rodzic jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo i życie swoich dzieci – MOCNO KOCHAM – mocno zapinam!

Na stacji paliw LOTOS w Katowicach przygotowano dla wszystkich podróżujących niespodzianki. Symulator dachowania, symulator zderzeń to tylko część atrakcji. Dla najbardziej odważnych przygotowaliśmy nie lada wyzwanie: wyścigowe starcie z rajdowym Mistrzem Europy. Będzie się działo!

Czekamy na Ciebie na Pit-stopie w Katowicach! Dołącz do grona Mistrzów w pasach!