Startujemy – 6. edycja „LOTOS – Mistrzowie w pasach”.

9 czerwca 2019 r., od godziny 13.00, na Stadionie Miejskim w Pruszczu Gdańskim eksperci 6. edycji kampanii „LOTOS – Mistrzowie w pasach” będą czekać na Państwa z całym zestawem edukacyjnych atrakcji. Wszystko po to, by moda na poprawne zapinanie pasów i bezpieczne przewożenie dzieci w fotelikach stała się faktem, wpływając tym samym na poprawę bezpieczeństwa kierowców i pasażerów. Oprócz warsztatów instruktażowych w zakresie poprawnego zapinania pasów, doboru i montażu fotelików zaplanowano konkursy dla dzieci i liczne atrakcje edukacyjno-rozrywkowe dla dorosłych; nie zabraknie nagród i niespodzianek.

Na stylizowanym na PIT STOP stoisku uczestnicy będą mieli możliwość skorzystać z symulatora V5, wrażeń pełnych emocji dostarczy symulator jazdy samochodem a każdy chętny będzie mógł sprawdzić swój refleks na przyrządzie pomiarowym. Przygotowaliśmy również dla dzieci specjalny tor, gdzie sprawdzimy umiejętności przyszłych kierowców, nie zabraknie też wspólnych edukacyjnych zabaw dla całych rodzin. Wszystko po to, by na drogach było bezpieczniej.

W ramach 6. edycji „LOTOS – Mistrzowie w pasach” przez całe wakacje eksperci kampanii będą prowadzili działania w plenerze organizując w całej Polsce PIT STOP-y – punkty eksperckie – na stacjach paliw LOTOS. Trasę instruktażu poprawnego zapinania pasów i montażu fotelików dla dzieci rozpoczynamy już 19 czerwca 2019 w Gdyni Radłowie na stacji paliw przy Al. Zwycięstwa 165. Do zobaczenia!